21 lipca 2024
Luksusowe wakacje 13 grudnia 2019

Najlepsze kurorty wyspiarskieMarzą Ci się wakacje w rajskim miejscu? Palmy, przepiękne krajobrazy, słońce przez cały dzień i niekończące się plaże – przedstawiamy Ci najlepsze wyspiarskie kurorty, jakie udało nam się znaleźć!

  1. Grecja – pomimo tego, iż Grecja nadal znajduje się w głębokim kryzysie gospodarczym, nie oznacza to, że ceny dla turystów są znacząco podbite. Wręcz przeciwnie, nie odbiegają od innych europejskich krajów! Do Grecji masz niedaleko, nie ważne, czy udasz się z biurem podróży czy na własną rękę. Na wyspach Santorini położony jest hotel Aris Caves, który powstał w miejscu jaskiń, które w starożytności były zamieszkane! To zdecydowanie wpływa na szczególną i intymną atmosferę.
  2. Bahamy – które w naszym zestawieniu reprezentuje kurort The Tuscany, zlokalizowany w Provideciales, na wyspach Turkus i Caicos. Niezwykle luksusowy i komfortowy hotel, który na dodatek znajduje się blisko lotniska. Jest bardzo stylowy, a jego wnętrza nie rozczarują nawet najbardziej wybrednej osoby. Z okien apartamentów mamy widok na jedną najpiękniejszych plaż na świecie – Grace Bay Beach.
  3. Hawaje – a dokładniej archipelag Hawajów ze słynnym hotelem Four Seasons Resort Maui położonym na wspaniałej wyspie Maui. Będąc w tym hotelu, nie potrzebujesz już niczego do szczęścia – możesz spacerować po bujnych tropikalnych ogrodach w kształcie półksiężyca, jeść w eleganckich restauracjach i pływać w basenach ozdobionych fontannami. Ten kurort szczególnie polecamy na romantyczne wakacje tylko we dwoje!
  4. Indonezja – Indonezja w luksusowym i eleganckim wydaniu. Na wyspie Bali wybudowano egzotyczny kurort The Chedi Club Tanah Gajah. Lubisz jogę? W tym hotelu oferowane są poranne zajęcia jogi i medytacji. Dla miłośników fotografii nie brakuje plenerów: alejki oświetlone są latarniami, a magiczną aurę tworzą wodne oczka.
  5. Malediwy – a może bajkowe Malediwy? Kurort Mirhi Island Resord na South Ari oferuje luksusowe i komfortowe warunki wypoczynku. Ten hotel również położony jest niedaleko od międzynarodowego lotniska. Goście mogą podziwiać i kąpać się w przejrzystych wodach Oceanu Indyjskiego, które słyną z przepięnych raf koralowych. Dla chętnych na pewno znajdzie się profesjonalny sprzęt do nurkowania.

Nie ma więc na co czekać, zarezerwuj bilety, weź urlop i ciesz się najpiękniejszymi widokami na świecie! Każdemu należy się porządny wypoczynek pod palmami.